Biblioteka Publiczna Gminy Powidz

Serce na nakrętki - jak otrzymać?

Z inicjatywy Biblioteki Publicznej, w Powidzu, na razie koło schodów do biblioteki, stanęło metalowe serce, do którego mieszkańcy i turyści mogą przynosić plastikowe nakrętki. Do pojemnika można wrzucać nakrętki, bez względu na kształt i kolor. Mogą to być nakrętki po napojach: kawie, mleku czy jogurtach, chemii gospodarczej, płynach do zmywania, szamponach czy płynach do płukania. WAŻNE, aby usunąć tekturowe uszczelki.

Serce zaprojektował i wykonał Arkadiusz Borowiec, mieszkaniec Powidza, na prośbę Biblioteki Publicznej Gminy Powidz.

Osoby chętne, aby otrzymać nakrętki na cele rehabilitacyjne, muszą się zgłosić do biblioteki (tel. 63 277 63 52 lub mail: bibliotekapowidz@interia.pl). Osoby zainteresowane otrzymaniem nakrętek, prosimy o wypełnienie wniosku przekazania.

ZAŁĄCZNIKI:

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.